Особливо відзначимо

Фото:

Як європейський бізнес допомагає Путіну будувати кораблі для вбивства українців

20-04-2024

Російські військові верфі, які перебувають під міжнародними санкціями, отримують деталі з європейських країн за допомогою фірм з Хорватії та Італії.  Ці верфі будують, зокрема, кораблі для російського військового флоту, деякі з яких були помічені у війні з Україною. 

Тема дня

Фото:

Чому влада ігнорує питання «бути чи не бути» московській церкві в Україні

«Війна з московськими попами» триває. І «битв» у ній, на перший погляд, достатньо. То що, може, нам усім, як НМІУ, відкрити «...

Фото:

Як в минулому відбувалась мобілізація та формування збройних сил в Україні

20.04.24 | Наша історія

 Пристрасті, що вирують навколо оновленого «Закону України про мобілізацію», викликали гострі дискусії в середовищі вітчизняної еліти та непорозуміння в українському суспільстві. Вочевидь, успіх мобілізації буде залежати не стільки від організаційних, скільки від мотиваційних чинників.

Фото:  Болбочан

Чому чонгарський прорив Болбочана називають однією з найуспішніших спецоперацій

19.04.24 | Наша історія

У квітні 1918 року підрозділ армії УНР під керівництвом Петра Болбочана прямує до Криму, щоби звільнити його від більшовиків. Українським військовим вдалося провести спецоперацію, прорватися через Чонгар і за кілька днів майже визволити півострів.

Фото:

Мафіозну “містобудівну реформу” влада хоче провести як "експеримент"

18.04.24 | Закони

На відверту атаку забудовників і їх поплічників у владі не може вплинути ні попередження Європарламенту, ні звіт Єврокомісії, ні документ Королівського інституту Chatham House. 

Фото:

Громадянське суспільство України в умовах повномасштабної війни: дослідження

18.04.24 | Держава

 З початку повномасштабного російського вторгнення довіра українців до волонтерських та громадських організацій значно зросла. Громадянське суспільство відразу зреагувало на нові виклики й переформатувало свою роботу.

Фото:

Долі «возз’єднаних» у складі РПЦ. До 75 річниці насильницької ліквідації Мукачівської греко-католицької єпархії радянським режимом

18.04.24 | Наша історія

Після окупації Червоною армією Закарпаття восени 1944 році та подальшим приєднанням її до СРСР, розпочався процес ліквідації Греко–Католицької Церкви (далі ГКЦ) у краї. У цьому процесі радянською владою були задіяні радянські спецслужби і Російська Православна Церква (далі РПЦ).

Фото:

"Харчова мафія" не здається й атакує Міноборони базиліком

17.04.24 | Корупція

 Державний оператор тилу змушений був за останні два тижні замінити двох постачальників харчів для Збройних сил. На це були як об’єктивні, так і суб’єктивні причини.

Фото:  washingtonexaminer.com

Про зростання амбіцій та впевненості антизахідного союзу «КНР-РФ-Іран-КНДР»

17.04.24 | Конфлікти

 Масована повітряна атака Ірану на Ізраїль свідчить про зростання геополітичних амбіцій антизахідного блоку та фактичним свідченням остаточного оформлення антизахідної коаліції – ймовірно під проводом Китаю. Атака має зафіксувати, що на даний момент антизахідний блок переграє НАТО та партнерів Альянсу.

Фото:

Не заперечена теорія ґенези української мови Шевельова

17.04.24 | Культура

 Стаття Майкла Флаєра "Ukrainian – Russian: Poles Apart?"¹ ("Українці – росіяни: протилежні полюси?") в "Harvard Ukrainian Studies" зацікавила не тільки тим, що автор звернувся до української тематики (в надмірній увазі до якої його було би важко звинуватити: за десять років керівництва Українським науковим інститутом Гарвардського університету Флаєр опублікував 17 робіт на російську тематику і лиш три – на українську).

Цитата

"Українці завжди виступали проти диктатури. Українці говорили, що ми хочемо сильну руку, але не диктатуру. І як тільки намагалися встановити диктатуру,  чи то в 2004 році, чи то в 2013 році, українці реагували на це. Тому можна також сказати, що українці ніколи не були схильні до того, щоб в Україні був диктатор.  І в цьому наша принципова відмінність від Росії."

Олексій ГАРАНЬ, професор політології НаУКМА,  науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва 

Випадковий вибір із архіву

Убийство Ноздровской: допросите Антона Яценко и Юрия Луценко

Что общего у «дела Ноздровской», «короля тендерной мафии» и недвижимостью генпрокурора?

Фото:  допросите Антона Яценко и Юрия Луценко

Трибунал над Иисусом: Сына Божьего судили «печерским» («басманным») судом

Суд над Иисусом Христом — реальное историческое событие, оказавшее беспрецедентное влияние на ход мирового развития. Но вот уже около 2000 лет он остается «самым известным неизвестным судом».

Фото:

Новини

10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]