На кінець березня 2022 року тероборона хоче мати щонайменше 70% резервістів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний заявив, що кількість членів територіальної оборони в Україні має становити півтора-два мільйони людей.

Про це він повідомив під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад у Харкові 11 лютого, зазначає Громадське.

За його словами, на кінець березня 2022 року тероборона хоче мати щонайменше 70% резервістів, які проходитимуть службу. Їхня загальна кількість має сягати 1,5-2 мільйонів «достатньо мотивованих громадян, які бажають захистити свій дім, сім'ю, країну».

Також Залужний закликав місцевих посадовців облаштувати спеціальні місця, де резервісти зможуть покращувати свої бойові навички, а також проводити агітаційну роботу, щоб залучити громадян до військової служби у складі тероборони.

Крім того, він повідомив, що найближчим часом планується впровадити дистанційне навчання резервістів тероборони. Водночас закріплювати бойові навички вони мають наживо, наголосив Залужний.
читайте також

Добровольцям дозволили застосовувати особисту мисливську зброю під час виконання завдань тероборони

Нещодавно президент Володимир Зеленський доручив головам низки обласних держадміністрацій доукомплектувати сили тероборони протягом найближчих двох тижнів. В іншому разі Зеленський пообіцяв кадрові зміни.

Залужний заявляв, що зі 160 майнових комплексів, які необхідні для розміщення військових частин сил тероборони, лише у 88 розміщені військові частини. Серед них у 25 уже триває обладнання кімнат зберігання зброї.
читайте також 

Відповідний закон про тероборону набув чинності від початку 2022 року. Він врегульовує питання розвитку територіальної оборони, організації руху опору та відповідної підготовки українців до національного спротиву.

1 січня очільником Сил тероборони президент призначив бойового генерала Юрія Галушкіна.

Ексглава президентської партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко зазначав, що закон є частиною плану зі скасування в Україні обов'язкового військового призову. Зробити це хочуть уже з 2023 року.

До складу Сил тероборони входять командування, 4 регіональні управління, 25 бригад (по одній у кожній області та місті Київ) і приблизно 150 батальйонів (один на район).

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:09
Корсун: Стратегії влади «роль кібербезпеки перебільшена» виповнилося 5 років
10:40
45% чоловіків, які були "обмежено придатними", після повторної ВЛК визнають придатними - Генштаб
08:00
Ворог має на фронті значне просування та захопив кілька сіл
01:01
Президент призначив командира 93-ї бригади Палісу заступником керівника ОП
00:01
Президент призначив генерала Драпатого командувачем Сухопутних військ ЗСУ, а полковника Апостола заступником Сирського
20:04
Начебто українська влада домовилася з російським олігархом Фрідманом: суд зняв арешт з акцій "Київстару". Чому саме - українцям, що гинуть в окопах, знати не потрібно
20:03
Фобія Зеленського щодо підвищення податків обійшлося держбюджету у 14 мільярдів
20:00
На вихідних в Україні сухо, вдень від 1° морозу до 4° тепла
19:15
День апостола Андрія Первозванного святкує завтра Україна
18:14
Касьянов: Про зрив мобілізації владою та аналогію із сьогоденням

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]