"Все, що ми будували 30 років, зараз повністю зруйновано": російський мільярдер Авен хоче, щоб його пожаліли

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російський бізнесмен Пьотр Авен після введення проти нього санкцій ЄС та Великої Британії заявив, що йому не вистачить коштів оплачувати базові рахунки.

Про це він розповів виданню Financial Times.

"Чи можу я дозволити собі [оплачувати] прибиральницю або водія? Я сам не вожу машину... Можливо, моя падчерка водитиме. Ми не розуміємо, як виживати", – сказав Авен, який зараз перебуває у Лондоні.

Йому належить дворівнева квартира у престижному районі Сент-Джеймс, а також особняк у передмісті. Його права володіння нерухомістю було заморожено, як і банківські рахунки та інші активи в рамках санкцій.

За даними газети, протягом 20 днів Авена можуть вислати з Великої Британії (у нього є латвійське та російське громадянства, а також американська віза), однак він хоче залишитися в країні.

"Якщо я поїду [з Великобританії], у мене вже не буде можливості повернутися", – пояснив він.

"Моє життя змінилося за одну ніч. Наш бізнес повністю зруйнований. Все, що ми будували 30 років, зараз повністю зруйновано. І ми якось маємо розпочати нове життя", – сказав Авен.

На тлі санкцій Авен вийшов зі складу ради директорів Альфа-банку, а також зі складу ради директорів благодійної організації Genesis Philanthropy Group.

Він та Михаїл Фрідман, який є співвласником інвесткомпанії LetterOne та "Альфа-Груп" і теж потрапив під санкції, пообіцяли оскаржити обмеження. Бізнесмени вважали санкції необґрунтованими і здатними завдати "невиправданих збитків" співробітникам, клієнтам, партнерам та бізнесу.

У розмові з Financial Times Авен відкинув звинувачення у тому, що він "близький до Путіна". Він пояснив, що ведення бізнесу в Росії передбачає контакти із президентом.

"Це дуже дивно – опинитися під санкціями, бо ти зустрічався із президентом. Ми намагаємося бути абсолютно поза політикою. Під час зустрічей із Путіним я представляв "Альфа-Груп", але зовсім не себе особисто", – пояснив бізнесмен.

У середині березня Михаїл Фрідман заявляв, що автори санкцій не розуміють, "як насправді працює влада у Росії". Він пояснив, що якщо мета ЄС полягає в тому, щоб змусити бізнесменів вплинути на президента Росії з тим, щоб він припинив війну в Україні, зробити це неможливо.

Бізнесмен також розповів, що після введення санкцій його банківська карта виявилася заблокованою, а йому необхідно було вимагати у британської влади дозвіл на витрати грошей.

Фрідман назвав себе "полоненим" і зазначив, що не розуміє, як жити далі. При цьому він визнав, що його проблеми – "насправді ніщо" в порівнянні з війною в Україні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:02
Сирійські повстанці повністю захопили провінцію Ідліб
16:07
Торгівля ЄС з росією фактично припинилася
14:09
Михайло Винницький: Як відбуваються реформи у вищій освіті
12:09
Корсун: Стратегії влади «роль кібербезпеки перебільшена» виповнилося 5 років
10:40
45% чоловіків, які були "обмежено придатними", після повторної ВЛК визнають придатними - Генштаб
08:00
Ворог має на фронті значне просування та захопив кілька сіл
01:01
Президент призначив командира 93-ї бригади Палісу заступником керівника ОП
00:01
Президент призначив генерала Драпатого командувачем Сухопутних військ ЗСУ, а полковника Апостола заступником Сирського
20:04
Начебто українська влада домовилася з російським олігархом Фрідманом: суд зняв арешт з акцій "Київстару". Чому саме - українцям, що гинуть в окопах, знати не потрібно
20:03
Фобія Зеленського щодо підвищення податків обійшлося держбюджету у 14 мільярдів

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]