100 першокурсників Луганського Державного Університету внутрішніх справ склали присягу поліцейського (фото)

|
Версия для печатиВерсия для печати

13 жовтня, 100 курсантів першого курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка прийняли Присягу працівника поліції. Наразі вищій навчальний заклад базується у Сєвєродонецьку.

В урочистостях взяли участь заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян, заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв та радник глави МВС Євген Терехов, повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Звертаючись до майбутніх поліцейських Вадим Троян повідомив, що наразі триває реформа системи внутрішніх справ.

"Ми втілюємо нові принципи державного сервісу у сфері правоохоронної діяльності. Їх успіх і перемога залежать від кожного з вас! Від вашої мотивації при виборі професії, рішучості, сили та сміливості залежить втілення в життя позитивних напрацювань та здобутків! І саме від того, які знання і навички ви здобудете під час навчання, залежить не тільки ваша кар’єра, а й майбутнє країни! Це велика відповідальність і висока довіра. Я радий вашому життєвому вибору. Нам потрібні енергійні, чесні, відверті та відкриті для громади поліцейські. Переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, не зрадите правді, добру та честі", - зазначив він.

 

 

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com