11-річний Лоран Саймонс з Бельгії став другим наймолодшим випускником університету в історії. Він хоче знайти секрет безсмертя

|
Версия для печатиВерсия для печати

11-річний Лоран Саймонс із бельгійського міста Освенде отримав диплом бакалавра з фізики з відзнакою — і став другим наймолодшим випускником закладу вищої освіти в історії. Саймонс планує отримати ступінь магістра й розкрити таємниці людського безсмертя.

Про це пишуть Newsweek і The Brussels Times.

Лоран ще у дев’ятирічному віці розпочав навчання в Технічному університеті Ейндговена і міг би вже тоді отримати вищу освіту. Але представники вишу відмовилися це робити до досягнення ним десятирічного віку — і хлопець кинув навчання.

Тоді батько Лорана заявив, що університет критикував його: мовляв, він виставляє напоказ знання сина: «Якщо дитина гарно грає у футбол, то ми всі думаємо, що увага ЗМІ до неї — це чудово. У мого сина інший талант. Чому він не повинен ним пишатися?»

Якби Лоран не пішов із Технічного університету Ейндговена, то став би наймолодшим випускником університету в історії. А так цей рекорд тримається за американцем Майклом Кірні, який у 1994 році отримав диплом антрополога в Університеті Південної Алабами, коли йому було 10.

Зрештою, у березні 2020 року Лоран почав навчання в Антверпенському університеті — і за рік пройшов трирічну бакалаврську програму з фізики.

«Він [Саймонс] завершив навчання з результатом 85% — це найвищий показник [на курсі]. Цьогоріч він також завершив кілька курсів магістерської програми. І після літа буде офіційно отримувати магістерську освіту», — сказав речник вишу в коментарі The Brussels Times.

Сам хлопець розповів в інтерв’ю De Telegraaf, що вирішив присвятити все своє навчання опануванню класичної механіки й квантової фізики.

«Моя мета — безсмертя. Я хочу мати змогу замінити якнайбільше частин людського тіла механічними частинами. Уже розпланував, як досягти цієї мети. Квантова фізика — вивчання найменших частинок — є першою складовою цього пазлу», — каже хлопець.

Для Лорана в цьому навчанні важливо і здобувати нові знання, і застосовувати їх на практиці, каже він. «Для останнього я хочу працювати з найкращими професорами світу, зазирнути в їхні мізки й дізнатися, як вони працюють», — додає хлопець.

Сім’я Лорана веде сторінку в Instagram, де ділиться його здобутками й досягненнями. На момент написання новини за нею стежать понад 56 тисяч людей.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня
20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]