14 правозахисних організацій вимагають введення санкцій проти РФ за вирок Приходьку

|
Версия для печатиВерсия для печати

14 правозахисних організацій України засудили рішення російського суду, який виніс вирок українському активісту з окупованого Криму Олегу Приходька -  п'ять років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Також вони закликали міжнародні організації посилити тиск на РФ і ввести персональні санкції проти чиновників, причетних до переслідування активістів, йдеться у відповідній заяві, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Вони вимагають негайно звільнити Олега Приходька і всіх політичних ув'язнених, які утримуються в місцях позбавлення волі на території Криму і Севастополя, а також в РФ.

«Але фактичних доказів вчинення «злочину» так і не було наведено наслідком, що відповідає практиці ФСБ переслідування кримчан з політичних мотивів», - йдеться в заяві.

Справжньою причиною переслідування українця, на думку правозахисників, є його публічна незгода з окупацією Криму, яку він неодноразово озвучував в ЗМІ і в спілкуванні з представниками влади Криму.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з оголошенням російським судом незаконного вироку громадянину України Олегу Приходько за сфабрикованими звинуваченнями в «підготовці терористичного акту, виготовленні та незаконному зберіганні вибухових речовин».

Нагадаємо, суддівська колегія Південного окружного військового суду в російському Ростові-на-Дону засудила українського активіста з окупованого Криму Олега Приходька до 5 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Перший рік свого терміну він повинен буде провести у в'язниці - колонії з найсуворішим режимом, де ув'язнені весь час містяться в камерах. Крім того, Приходько призначено штраф в розмірі 110 тисяч рублів (близько 42 тисяч гривень).
16 грудня 2020 року на засіданні Південного окружного військового суду прокурор запросив 11 років колонії суворого режиму і 200 тисяч рублів штрафу для українського активіста.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]