20 вересня, в Україні температури повітря єще знизиться, майже скрізь дощі

|
Версия для печатиВерсия для печати

20 вересня, в Україні очікується зниження температури повітря і дощі, повідомляє  Укргідрометцентр.

Циклон вже відступатиме за межі України, спричинюючи перехід вітру від південно-західного на північно-західний, з чим буде пов'язаний затік більш холодного північного повітря. Це спричинить поступове зниження температури повітря у наступні дні. До того ж вологе повітря буде знижувати нічну видимість, і призведе до утворення локальних туманів під ранок, особливо на сході країн

У понеділок, 20 вересня,  в Україні очікується невеликий, місцями помірний дощ на більшості території України, , лише у південних областях без опадів. Температура вночі 4-9° тепла, вдень 8-13°, у південних та східних областях вночі 7-12°, вдень 15-20°.

У західних, Вінницькій та Житомирській областях часом дощ, вітер північно-західний, 7-12 м/с, температура вночі 5-10°, вдень 7-12°, на Закарпатті до 16°. Вночі на Лівобережжі, вдень у східних областях помірний, місцями значний дощ, на решті території вночі без опадів, вдень невеликий дощ; вітер переважно південно-західний, 7-12 м/с; температура вночі 9-14°, вдень 13-18°, у південній та східній частинах країни 19-24°

У столиці та області вранці та вдень невеликий дощ. Вітер переважно південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-9°, вдень 10-13°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 20 вересня найвища температура вдень була зафіксована на позначці 30,4 градуса тепла в 2015 році, а найнижча вночі на позначці 0 градусів у 1921 році.

«Аргумент»

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]