21 листопада гонконжці вийдуть з прапорами України, аби висловити свсою солідарність

|
Версия для печатиВерсия для печати

21 листопада гонконжці вийдуть з прапорами України, аби висловити солідарність з нашою боротьбою за свободу.

 

Про це йдеться на сторінці заходу "Звільни Гонконг. Революція нашого часу" у facebook, передає Україна молода.

 

21 листопада українців запрошують до Посольства КНР на підтримку гонконзьких протестувальників.

 

"Вже понад 5 місяців Гонконг продовжує вести боротьбу за власну свободу від комуністичної диктатури. За цей час мільйони гонконгців, - школярів, студентів і дорослих, - вийшло на протест проти дій китайського та місцевого урядів", - пояснили організатори.

 

Зазначається, що протести у Гонконзі напряму пов'язані з Революцією Гідності в Україні: гонконжці виносять українські прапори як символ свободи, малюють графіті з українською символікою, а документальний фільм "Зима у вогні" про події на Майдані став символом гонконзьких протестів, надихаючи активістів вести власну боротьбу за свободу.

 

Організатори повідомляють, що китайське посольство розпочало тиснути на всіх прогонконзьких активістів в Україні, тому вони запрошують 21 листопада на 18:00 під посольство КНР в Україні.

 

Нагадаємо, масові протести в Гонконзі почалися після розгляду поправок до закону про екстрадицію правопорушників за запитом Пекіна в материковий Китай.
Демонстранти виступають проти видачі ймовірних правопорушників і злочинців владі КНР, де деяким може загрожувати страта.

Нинішні акції протесту стали наймасовішими в Гонконзі з часу передачі цієї колишньої британської колонії Китаю в 1997 році. За даними спостерігачів, максимальна кількість протестувальників досягала 1,7 млн осіб.

Уряд Китаю звинувачує протестувальників у насильстві, вандалізмі та "тероризмі".

30 вересня поліція Гонконгу вперше застосувала зброю проти учасників масових протестів у місті.

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com