3,5 млрд найбідніших людей планети володіють всього 2,7% сукупного багатства

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сукупний показник добробуту населення світу до середини 2017 року досяг 280 трлн доларів, збільшившись за рік на 6,4%.

Про це свідчать дані щорічної доповіді Global Wealth Report швейцарського банку Credit Suisse.

Згідно оприлюднених даних, показник добробуту в розрахунку на людину досяг рекордних 56,54 тис. доларів в порівнянні з 52,074 тис. доларів рік тому.

При цьому 1% найбільш забезпечених людей зараз належить половина світових багатств. Їх частка підвищилася до 50,1% в порівнянні з 42,5% в розпал фінансової кризи 2008 року.

За останній рік в світі з'явилося 2,3 млн нових доларових мільйонерів, в результаті чого їх загальна кількість досягла 36 млн.

Добробут 3,5 млрд найбідніших людей планети становить менше 10 тис. доларів в розрахунку на людину. В цілому на цю категорію припадає 70% працездатного населення і 2,7% сукупного багатства.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссыл