35 росіян входить до складу місії ОБСЄ в Україні і жодного українця — InformNapalm

|
Версия для печатиВерсия для печати

До складу спостерігачів СММ ОБСЄ в Україні входить 35 громадян Російської Федерації та жодного громадянина України.

Про це повідомляє InformNapalm.

“Звертаємо увагу, що у звітах місії ОБСЄ стає все менше інформації про порушення на окупованих територіях та з’являється більше інформації про території, підконтрольні Україні”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, є кілька причин, які пояснюють зміну риторики спостережної місії. Так, за даними звіту від 26 серпня 2019 року, до складу спостерігачів СММ ОБСЄ в Україні входить 35 громадян Російської Федерації і жодного спостерігача – громадянина України.

“Тому російські спостерігачі можуть працювати в інтересах країни-агресора”, - вважають в InformNapalm.

Наголошується, що спостерігачі місії неодноразово були помічені в співпраці зі збройними формуваннями російської гібридної армії. Так, на початку серпня журналістами ТСН було з’ясовано, що член місії ОБСЄ, громадянин Росії Микола Алексєєв на своїй сторінці в Facebook відверто демонстрував свою ненависть до українців та у своїх повідомленнях від 2017 і 2018 років бажав смерті українцям і прославляв терористів “ЛНР і ДНР”. Пізніше Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявила, що “вжила заходів” щодо Алексеєва. Наразі останні полишив територію України.

Крім того, 31 серпня зафіксовано на відео як представники терористичної організації “ЛНР” коментували та знімали монітор керуючого дроном місії ОБСЄ, який пролітав над українськими позиціями в районі Станиці Луганської. Водночас БПЛА СММ ОБСЄ, пролітаючи над окупованою територією, регулярно обстрілюються збройними формуваннями терористів, зазнають технічних перешкод від станцій РЕБ ЗС РФ на Донбасі.

InformNapalm звертає увагу, що доступ Місії залишається обмеженим, зокрема, на блокпостах у непідконтрольних урядові Безіменному, Заїченку, Новій Мар’ївці, Верхньошироківському, Веселогорівки, Вознесенівки, Приморського, а також у місці розміщення відведеного важкого озброєння.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com