353 народні депутати пропустили більше половини голосувань у вересні, 19 - не голосували взагалі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Народні депутати демонстративно не брали участі в голосуваннях Верховної Ради у вересні.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

За спостереженнями КВУ, протягом цього місяця один депутат в середньому взяв участь у чверті голосувань, що є найнижчим показником за 2017 рік. Для порівняння: у липні один депутат брав участь в середньому в 48% голосувань Ради, у червні – 55%, у травні – 49%, у квітні – 45%, у березні – 54%, в лютому – 51%, в січні – 50%.

Загалом у вересні регулярно, тобто більш ніж у половині випадків, голосували лише 60-80 депутатів. Так, 22 вересня в парламенті активно голосували 52 нардепи, 21 вересня – 85, 20 вересня - 80, 19 вересня – 87, 8 вересня – 62, 7 вересня – 99, 5 вересня – 134 із 422.

«353 народні депутати пропустили половину і більше голосувань у вересні (тобто не натискали “за”, “проти” чи “утримався”). Із них 46 депутатів пропустили понад 90% голосувань. Вони або були відсутні на робочому місці, або свідомо не голосували", – розповідають у Комітеті виборців.

За даними організації, у ВР також є 19 депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць.

«Із них 6 із групи "Відродження" – Барвіненко В.Д. , Бондар В.В., Пресман О.С, Кацуба В.М., Писаренко В.В., Шкіря І.М., 6 позафракційних - Жеваго К.В., Мураєв Є.В., Клюєв С.П., Константіновський В.Л., Онищенко О.Р., Ярош Д.А., 5 членів Опоблоку – Ларін С.М., Шенцев Д.О, Звягільський Ю.Л. Бакулін Є.М., Рабінович В.З., 2 БПП - Кривохатько В.В і Чепинога В.М», – зазначається в повідомленні.

Всього, за інформацією КВУ, у вересні відбулося 933 голосування, 856 із яких стосувалися правок до законопроекту №6232 щодо судової реформи. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com