41 відсоток німців вважає, що Росія - не Європа, — опитування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія не належить до Європи, вважають 41 відсоток опитаних німців, 44 відсотки росіян та 38 відсотків поляків. Опитування під назвою "Росія в Європі: холодна війна в головах?" провели серед мешканців Росії, Німеччини та Польщі.

Чи належить Росія до Європи? Соціологічне дослідження на цю та інші теми оприлюднив німецький фонд Кербера, повідомляє у п'ятницю, 10 листопада, пише DW.COM.

Згідно з результатами дослідження, 44 відсотки опитаних росіян, 41 відсоток німців та 38 відсотків поляків вважають, що Росія до Європи не належить. Водночас 49 відсотків опитаних росіян, 56 відсотків німців та 57 відсотків поляків бачать Росію частиною Європи.

Також 95 відсотків опитаних німців та 80 відсотків поляків вважають "важливим" або "дуже важливим" політичне зближення між Росією та ЄС у найближчому майбутньому. Серед російських респондентів таку ідею підтримали 66 відсотків. "У Росії поширюється переконання про не-європейську ідентичність із огляду на іншу історію", - прокоментувала результати дослідження представниця фонду Кербера Ґабріеле Войделко.

Ідею скасування або послаблення санкцій - європейських проти Росії та російських проти країн ЄС - підтримують 61 відсоток російських респондентів, 45 відсотків німецьких та 36 відсотків польських. Респондентів також запитували про їхнє ставлення до ксенофобії. 86 відсотків німців, 83 відсотки росіян та 57 відсотків поляків вважають, що ксенофобії не місце в сучасному суспільстві. При цьому 76 відсотків росіян, 53 відсотки поляків і 43 відсотки німців вважають, що до завдань медіа належить підтримка роботи влади і її рішень.

Опитування на замовлення фонду Кербера провів інститут дослідження громадської думки Kantar Public у вересні 2017 року. В межах дослідження одночасно опитали 1006 людей віком понад 18 років у Німеччині, 1000 - в Польщі та 1016 - у Росії.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com