42% керівництва ДФС – це посадовці часів Януковича

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Після перевірки Кабміну їх пан Насіров звільнив, але вони повернулися.

Про таке заявила в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" адвокат, директор департаменту з питань люстрації Мін'юсту України (2014-2016) Тетяна Козаченко.

"Бізнес досі чекає прозорих правил існування. Як там люстраційний закон спрацював? Один із критеріїв там була майнова перевірка. Всі-всі мали її пройти. Всі мали пояснити свої статки і яким чином вони їх набули. І саме цю перевірку мала провести податкова під керівництвом Романа Насірова. І коли я працювала в Мін'юсті і нас делегували, – а це вже після Майдану пройшло два роки, – перевірити, що ж відбувається в ДФС, то комісія Кабміну визначила, що 42% керівного складу ДФС – це ті самі посадовці Януковича, які працювали і забезпечували апарат Клименка. Після перевірки Кабміну їх пан Насіров звільнив і одразу декілька повернулися з рішеннями судів і зайняли знову свої посади… Мін'юст всі ці рішення оскаржив", – сказала Козаченко.

 

Вона продовжила: "І знаєте, що зробили суди? Вони винесли рішення на користь посадовців і після цього одразу зупинили розгляд справи. А знаєте, чому зупинили? Бо вже більше двох років в Конституційному суді України є подання 45 екс-регіоналів, які намагаються скасувати закон про очищення влади і при цьому звертаються до тих самих суддів в Конституційному суді, які в 2010 році змінили форму правління в державі в непарламентський спосіб. Фактично переробили конституцію. От такий нонсенс".


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com