46 дітей отруїлися на Одещині в оздоровчому таборі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Масове отруєння дітей, які відпочивали в оздоровчо-спортивному таборі «Медик-2», сталося увечері в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області.

46 дітей віком 7-14 років госпіталізовані з діагнозом "гострий гастроентероколіт". Стан дітей - легкої та середньої тяжкості.

"У ДП «Оздоровчо-спортивний табір «Медик-2» Кишинівського держуніверситету медицини і фармації перебувало 226 дітей від 7 до 14 років, 46 із них госпіталізовано. Зокрема, 32 дітей перебувають у Білгород-Дністровській міській багатопрофільній лікарні, 14, з яких 3 контактних – в інфекційному відділенні центральної районної лікарні у с. Шабо. Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт. На території табору чергує бригада екстреної медичної допомоги", зазначили в ОДА.

За словами виконувачки обов’язків голови ОДА Світлани Шаталової, "наразі на території табору працюють представники Держпродспоживслужби Одеської області, ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Вживаються всі заходи для з’ясування причин виникнення отруєння. Пацієнти отримують всю необхідну терапію. У лікарнях достатня кількість медичних препаратів для шокової, дезінтоксаційної терапій.

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювань розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху з обстеженням даного об’єкту та інспектуванням закладу щодо дотримання вимог у сфері безпечності харчових продуктів з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

За результатами службового розслідування будуть прийняті жорсткі заходи реагування, сьогодні відбудеться засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при голові РДА.

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com