75% персоналу приватних підприємств платять працівникам «мінімалку», — міністр

|
Версия для печатиВерсия для печати

75% персоналу приватних підприємств України офіційно отримують зарплату на рівні мінімальної.

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає Громадське.

«Персонал 75-ти відсотків приватних підприємств отримує заробітну плату 3723 гривні, а 84 тисячі керівників приватних підприємств декларують зарплати на рівні 3723 гривні», — повідомив Рева.

Він зазначив, що за підрахунками міністерства, з 16 мільйонів українців, які працюють, лише 12 мільйонів сплачують єдиний соціальний внесок

Також міністр додав, що єдиним джерелом для виплати пенсій пенсіонерам є сплата єдиного соціально внеску роботодавців за працівників. Тому для забезпечення виплат пенсій необхідно, щоб працівники в Україні чесно сплачували ЄСВ.

«У 2016 році розмір ставки ЄСВ Верховною Радою було знижено з 38 до 22 відсотків, і, фактично, пенсіонери заплатили великому бізнесу 65 мільярдів гривень. Але ми не можемо повернути ставку ЄСВ, бо не можна двічі увійти в одну річку, та й не потрібно цього робити», — додав Рева.

Раніше стало відомо, що уряд зареєстрував у парламенті законопроект, яким пропонує перенаправити 10 мільярдів гривень з виплат соціальної допомоги на виплату пенсій у грудні 2018 року.

Нагадаємо, що наприкінці липня у Пенсійного фонду України виникли труднощі з виплатою повного обсягу пенсій. Зокрема, затримку з виплатами там пояснили недостатнім залишком коштів на рахунку Пенсійного фонду через недоотримання ЄСВ від українських підприємців.

Пізніше казначейство відзвітувало, що повністю сплатило пенсії за липень 2018 року. На ці цілі казначейство надало Пенсійному фонду позику. Вірогідно, це сприяло зменшенню залишків коштів на головному бюджетному рахунку держави. Так, 1 серпня залишок на єдиному казначейському рахунку досяг мінімуму з 2014 року.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com