800 гривень на тонні зернових втрачають аграрії через колапс на залізниці - Козаченко

|
Версия для печатиВерсия для печати

Майже 800 гривень на тонні зернових втрачають зараз аграрії через транспортний колапс на залізниці.

Про це заявив в ефірі 24 каналу голова Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

"Цей колапс особливо проявився на Південно-Західній залізниці, яка зараз узагалі зупинила перевезення зерна. Через критичну ситуацію з відвантаженням у аграріїв припинили закуповувати зернові - і ціни відразу почали падати. Скільки часу буде зупинено цю магістральну лінію, в "Укрзалізниці" поки що не говорять. Втрати виробників величезні - 800 гривень на тонні, не тому, що зерно псується, обсипається на полях, а тому, що фермери не можуть продати його за гідну ціну", - пояснив Козаченко.

"Ми говорили про те, що залізниця перевозить понад 60 відсотків таких вантажів. На жаль, і модернізація, яка планувалася, не відбулася. І "Укрзалізниця" зараз не здатна забезпечити необхідну кількість локомотивів, які могли б обслуговувати поки що понад 20 тисяч вагонів", - зазначив голова Української аграрної конфедерації.

"Потрібно розвивати приватну тягу. Знімати монополію з магістральних перевезень. І в уряді із цим погоджуються. Однак обіцяють ввести приватну тягу не раніше ніж через три роки. Сказали, що основною причиною цього є те, що потрібно прийняти три постанови Кабінету Міністрів і прийняти близько десяти підзаконних актів. Невже для цього потрібно ще три роки. Уявляєте, яких втрат за цей час зазначають аграрії", - пояснив керівник профільної Асоціації.

Окрім демонополізації залізничних перевезень, за словами Козаченка, потрібно розвивати річкові перевезення і будувати сучасні автобани. Тоді Україна дійсно стане світовою житницею і здатна буде нагодувати пів світу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:03
Автівки на потреби армії: який транспорт можуть забрати
16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня
20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]