9-11 березня "судді" України обговорять, як надалі знищуватимуть країну і знущатимуться з українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Черговий з'їзд суддів України, який має призначити суддю Конституційного суду України, чотирьох членів Вищої ради правосуддя та обрати новий склад Ради суддів України відбудеться у березні.

Про це свідчить повідомлення Ради суддів України, опубліковане у "Голосі України" 15 січня, передає Інтерфакс-Україна.

"18-й з'їзд суддів України відповідно до рішення Ради суддів України від 24 грудня 2020 року №71 відбудеться 9-11 березня 2021 року в приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України за адресою: м. Київ, алея Небесної Сотні, 1", - сказано в оголошенні.

На обговорення також винесуть звіт Ради суддів України про виконання завдань органів суддівського самоврядування щодо забезпечення незалежності суддів і судів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів.

Окрім того, у порядку денному - інформація голови Державної судової адміністрації України про діяльність цієї структури, зокрема про організаційне, фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності органів судової влади.

Нагадаємо, черговий з’їзд суддів був запланований на початок квітня 2020 року. Його проведення відклали через погіршення ситуації з коронавірусом і запровадженим в Україні карантином.

Згодом проведення з’їзду було перенесено на кінець лютого 2021-го.

Відповідно до Конституції, з’їзд суддів України призначає 6 суддів КСУ з 18-ти. Наразі одне з місць у КСУ за цією квотою залишається вакантним.


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com