Абромавичус розповів про борги Укроборонпрома

|
Версия для печатиВерсия для печати

Держконцерн "Укроборонпром" повинен стати холдинговою компанією, куди мають бути передані акції підприємств. Холдинг стане сильним корпоративним центром з якісним персоналом у фінансах, закупівлі та юридичному обслуговуванні.

Про це в інтерв'ю The Page повідомив генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус, розповідаючи про першочергові кроки на посаді. 

"Три наші першочергові завдання – це централізація, інвентаризація, корпоратизація. У підсумку Укроборонпром має стати не концерном, а холдинговою компанією, куди мають бути передані акції підприємств. Холдинг стане сильним корпоративним центром з якісним персоналом у фінансах, закупівлі, юридичному обслуговуванні. Ми маємо намір стати активним суб'єктом у переговорах з Міноборони за державним оборонним замовленням. Маємо стати двигуном реструктуризації і модернізації окремо взятих підприємств, почати залучати іноземних і місцевих інвесторів у спільні підприємства", - заявив Абромавичус.

За його словами, непрофільні активи Укроборонпром має намір передати на баланс окремих міст. "Ми не маємо керувати дитячими садками, школами, басейнами та іншими об'єктами. Зараз на балансі компанії "Укроборонпром" знаходиться 20 тисяч будівель і споруд", - повідомив гендиректор.

Крім того, за його словами Абромавичуса, є тисячі бойових одиниць техніки від Міноборони ще з часів Радянського Союзу, за зберігання яких концерн не отримує гроші. Корпоратизація усіх підприємств "Укроборонпрому" дозволить залучати для їх розвитку фінансові ресурси, а міжнародних партнерів — у спільні підприємства.

Відповідаючи на питання щодо нинішньої ситуації в Укроборонпромі, Абромавичус зазначив, що Укроборонпром перебуває у важкому стані.

"У нас на 41 підприємстві 434 млн грн заборгованості лише заробітної плати. З податками це — 1,1 млрд грн боргів. Величезна кредиторська заборгованість перед банками. 3,7 млрд грн ми, наприклад, винні державному Укрексімбанку", - додав він.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський своїм указом №641/2019 від 30 серпня 2019 р. призначив Айвараса Абромавичуса генеральним директором державного концерну "Укроборонпром".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com