Адмірал ЗС США порівняв Росію з пораненим ведмедем, що кидається

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова Об'єднаного командування збройних сил США в зоні Центральної та Південної Америки Крейг Фаллер заявив, що Росія поводиться, як "поранений, ослаблений ведмідь, який просто кидається" на демократичні інтереси.

Про це він розповів в інтерв'ю "Голосу Америки"

За словами Фаллера, в питанні Венесуели збройні сили США фокусуються на "підтримці політичного та дипломатичного рішення".

При цьому адмірал зауважив, що в "недемократичних" країнах регіону - Кубі, Венесуелі та Нікарагуа - спостерігається вплив Росії та Китаю.

"Якщо говорити про Росію, то тут можливо все. Національна оборонна стратегія США звертає увагу на Росію та Китай. Ми вже приділяємо багато уваги, планування та ресурсів відповіді на поставлені завдання. Але це відмінні ситуації. Китай - це економічна потуга, що посилюється і в них є цілком легітимні економічні та бізнес інтереси в світі. Але при цьому вони не грають за усталеними правилами. ... Натомість Росія - це майже, як поранений, ослаблений ведмідь, який просто кидається, і я не можу пророкувати, що зробить Росія, та й не хочу пророкувати. Ми бачили, що вони зробили, і я думаю, що нам треба бути готовити до того, що може статися в майбутньому", - підкреслив він.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com