Ахметов отримає ліцензію на постачання газу в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» 16 листопада отримає ліцензію на поставку природного газу на території України.

Про це йдеться в проекті рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), підготовленого до засідання 16 листопада, повідомляє спеціалізоване видання enkorr.

Ця ліцензія дозволить компанії безпосередньо поставляти газ кінцевим споживачам в Україні.

За інформацією видання, за 9 місяців 2017 г. «ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток природного газу до 1,24 млрд куб. м, що на 3% більше ніж за аналогічний період минулого року. Видобуток газового конденсату за звітний період склав 41,4 тис. т, що відповідає показнику третього кварталу 2016 р. Раніше «ДТЕК Нафтогаз» повідомляв про плани до 2020 року збільшити щорічний видобуток газу до 3 млрд. куб. м.

«ДТЕК Нафтогаз» - операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор «ДТЕК Нафтогаз» - Ігор Щуров.

У портфель активів «ДТЕК Нафтогаз» входять 2 газодобувних підприємства: ПрАТ «Нафтогазвидобування» і ТОВ «Нафтогазрозробка». Вони ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях.

«Нафтогазвидобування» - найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. Вона розробляє ліцензійні ділянки на двох родовищах у Полтавській області - Семиренківському і Мачухському. Доведені запаси природного газу становлять 20 млрд куб. м, газового конденсату - 2 млн т.

«Нафтогазвидобування» експлуатує 15 свердловин. Видобутий газ доводиться до товарної кондиції на трьох установках комплексної підготовки газу - «Олефірівка», «Семиренки» і «Мачухи».

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com