Акцією #ТвояEнергонезалежність скористалися вже понад 13 тис. родин

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вже 13 тис українських родин взяли учать у акції #ТвояEнергонезалежність та зробили свій газовий запас на зиму за фіксованою літньою ціною. Загальний обсяг замовленого газу - майже 15,6 млн куб. м.

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу у Фейсбук у вівторок.

«Ми реалізуємо пропозицію «Газовий запас» через нашу газопостачальну компанію і через існуючу мережу газзбутів.

Нагадаємо, продукт «Газовий запас» дозволяє людям купити газ за літньою ціною, а використати його протягом опалювального сезону.

Відпускна ціна Нафтогазу газопостачальним підприємствам (газзбутам) в рамках цього продукту складає 5849,3 грн за тис. куб. м (без урахування вартості транспортування, розподілу і надбавки постачальника). Пропозиція дійсна до 25 вересня», - повідомили в Нафтогазі.

Купити газ можна онлайн через особистий кабінет, або прийти до центру обслуговування своєї газопостачальної організації.

- підписати додаток до стандартної угоди;
- внести передоплату і користуватись дешевим газом під час опалювального сезону, сплачуючи лише вартість його транспортування.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com