Американському кіберкомандуванню дозволили проводити кібератаки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Пентагон змінив стратегію американського кіберкомандування, дозволивши йому першим проводити атаки в комп'ютерних мережах противників.

Про це повідомляє The New York Times з посиланням на колишніх і нинішніх чиновників Білого Дому, повідомляють Грани.ру.

Зміни були прийняті навесні нинішнього року. Урядовим хакерам дозволили виявляти будь-яку "невійськову" активність в іноземних мережах для попередження кібератак, вивчення можливостей і слабких сторін противника. "Безперервний вплив доставляє нашим противникам тактичні незручності і підвищує стратегічні витрати, змушуючи їх виділяти ресурси на оборону і обмежувати атаки", - йдеться в новій стратегічній концепції кіберкомандування.

Інший документ Пентагону, виданий в травні минулого року, дозволяє використовувати кібератаки для запобігання запуску ядерних ракет.

Як зазначає видання, зміни в оборонній стратегії можуть привести до ескалації конфліктів з країнами, які США відносять до числа противників в кіберпросторі - Росією, Китаєм і Північною Кореєю, а також з усіма країнами, що володіють ядерною зброєю. За відомостями NYT, повноваження військових були розширені без попереднього обговорення питання в Білому Домі.

Раніше Пентагон в основному займався тільки віддзеркаленням атак на американські комп'ютерні мережі. Агресивні дії робилися рідко, зокрема - при протидії інтернет-активності "Ісламської держави", в тому числі вербувальникам терористів.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com