АМКУ підозрює у змові 18 аптечних мереж столиці і області

|
Версия для печатиВерсия для печати

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету розглядає справу про підвищення цін на одноразові медичні маски проти 18 найбільших аптечних мереж Києва і області та 6 постачальників/виробників медичних масок.

Про це повідомила прес-служба Київського обласного територіального відділення АМКУ.

"Так, 30 березня 2020 року у зв'язку зі значним підвищенням цін на маски медичні одноразові Відділенням розпочато розгляд справи за ознаками вчинення 18 найбільшими роздрібними мережами аптечних закладів рм. Києва і Київської області, а також 6 постачальниками/виробниками масок медичних одноразових порушення, передбаченого частиною третьою статті 6 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення актиконкурентных узгоджених дій (змови)", — йдеться в повідомленні.

В даний час відділенням здійснюється збір і аналіз інформації від суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію одноразових медичних масок на території Києва та Київської області. Орієнтовно з 13.04.2020 року розпочнеться прийом пояснень від посадових осіб суб'єктів господарювання — відповідачів по справі.

У прес-службі нагадали, що згідно зі статтею 52 Закону України "Про захист економічної конкуренції" за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій (змови) накладається штраф у розмірі до 10% доходу (виручки) суб'єкта господарювання від реалізації продукції за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Раніше АМКУ заборонив рекламувати ліки від коронавірусу. Також АМКУ розслідує справу про завищення цін на продукти харчування в роздрібних мережах.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com