Аналітики прогнозують зростання долара до гривні

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні цього тижня очікується помірне зростання долара до гривні, готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,8 / 27,0 грн.

Про це йдеться в прес-релізі Альпарі, який є в розпорядженні Укрінформу.

"Цього тижня ми очікуємо помірного зростання долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень поблизу 26,9 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,8/27,0 грн", - йдеться в повідомленні.

У Альпарі зазначають, що минулого тижня курс долара до гривні на різних сегментах валютного ринку змінився різноспрямовано. На міжбанку він незначно знизився, на інших сегментах валютного ринку зріс на 0,2-0,5%.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 26,71 грн до 26,85 грн (+ 0,5%). Попит / пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії "Укрділінг", за цей же час знизилися з 26,710 / 26,740 до 26,690 / 26,715 (-0,1%). Середні курси купівлі / продажу готівкового долара в банках за тиждень зросли з 26,70 / 26,95 до 26,76 / 27,09 (+0,2% / + 0,5%). Водночас спред між середньою продажем і середньої покупкою розширився з 1,0% до 1,2% за рахунок більш швидкого зростання курсу продажу в порівнянні з покупкою.

Експерти зазначають, що опитування учасників голосування на другому турі президентських виборів і попередні підсумки повністю збіглися з результатами попередніх соціологічних опитувань. Так як результат був очікуваним, він не став шоком для валютного ринку.

"Долар у першій половині понеділка знижувався і на готівковому ринку, і на міжбанку, втрачаючи в порівнянні з п'ятницею близько 10 копійок. Найближчим часом ми очікуємо, що курс залишиться близько 27 грн з можливою тенденцією зовсім незначного зростання", - повідомили в Альпарі.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com