Анатолій Гриценко розповів про свої перші закони на посту президента

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лідер партії "Громадянська позиція" і кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що серед перших законодавчих ініціатив, які він планує реалізувати на посту глави держави - зміна виборчого законодавства та позбавлення правоохоронних органів впливу на економічні процеси.

Про це він розповів у програмі "Зворотній відлік" на Суспільному телеканалі у середу ввечері.

За його словами, він планує законодавчо позбавити СБУ, прокуратуру, Нацполіцію можливості впливати на економічні процеси.

Гриценко зазначив, що також пріоритетним буде блок законодавчих ініціатив, пов’язаних зі зміною виборчого законодавства.

"У цьому пакеті буде заборона надмірної політичної реклами на центральних каналі, нова виборча система та відповідальність депутатів, які голосують чужими кнопками чи не беруть участь в засіданнях", - сказав кандидат у президенти.

"Ми зараз доопрацьовуємо законопроекти. Їх кілька десятків, розроблені спільно з Українською Радою Бізнесу. Це ініціативи податкового дерегуляторного характеру, які дозволять підняти економіку", - розповів він.

 

Політик додав, що крім того, серед тих законопроектів, які передбачені - перевірка на поліграфі для боротьби з корупцією, провокація хабара, закон про імпічмент президента, екологічні ініціативи та великий економічний блок.

Нагадаємо, що 1 березня на користь Анатолія Гриценка відмовився від участі у виборах президента мер Львова Андрій Садовий. А 23 березня Гриценко заявив, що у разі його перемоги на виборах 2019 року прем'єр-міністром України стане Андрій Садовий.

Вибори президента відбудуться 31 березня, участь в них візьмуть 39 кандидатів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com