Антикорсуд закрив справу проти експрокурора Кулика

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Вищий антикорупційний суд 2 квітня закрив справу проти експрокурора Костянтина Кулика.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

У рішенні судді зазначили про втрату чинності статті Кримінального кодексу, за якою звинувачували Кулика. Одночасно суд скасував арешт майна обвинуваченого і третьої особи – Ірини Німець. У списку – нерухомість і банківські рахунки.

Клопотання про закриття справи подав заступник керівника САП Максим Грищук.

Прокурор Андрій Касьян у засіданні пояснив, що вони вимушені просити про закриття справи у зв’язку з рішенням Конституційного суду, яким статтю 368-2 ККУ про незаконне збагачення визнано неконституційною.

Адвокат повідомив, що проти закриття провадження не заперечує, але підкреслює, що Кулик не визнає свою вину.

Перед прийняттям рішення суд робив перерву, щоб у засідання прибула власниця арештованого майна – Ірина Німець, яка є матір’ю дітей обвинуваченого.

Кулику інкримінувалося, що за час роботи військовій прокуратурі він набув у власність активи на щонайменше 2,86 млн. грн., що перевищує його офіційній доходи і законність набуття яких не підтверджується доказами. Начебто для приховання ці активи, а саме квартиру і машиномісця, зареєстровано на матір дітей обвинуваченого Ірину Німець.

28 листопада 2019 року набрала чинності ст. 368-5 КК України «Незаконне збагачення» в іншій редакції. Але Кулика це не стосується.

Коли справу Кулика почали розглядати в суді по суті, у квітні 2017, генпрокурор Юрій Луценко перевів Кулика на посаду заступника начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ.

У листопаді 2019 його звільнили з органів прокуратури, тому що не з’явився для проходження атестації.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]