Аваков хоче відібрати корпус Інституту фізіології НАН під поліцейський гуртожиток

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство внутрішніх справ України звернулося до Національної академії наук України з проханням “розглянути питання можливості передачі об’єкта нерухомого майна до сфери управління Національної поліції України”.

Відповідний документ опинився у розпорядженні LB.ua.

Як йдеться в листі, “територіальні органи та підрозділи поліції гостро потребують додаткових будівель та споруд для розміщення особового складу на території м. Києва”. І саме тому МВС сподівається на “взаєморозуміння і позитивне вирішення порушеного питання”. 

Йдеться про центральний корпус Інституту фізіології НАНУ на Богомольця, 4. (Будівля МВС розташована поруч). 

Як розповів LB.ua професор, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології НАН України Віктор Досенко, в цьому корпусі розміщується щонайменше вісім відділів Інституту, там стоїть електронний мікроскоп, два поверхи будівлі займає віварій.

“Там все, що потрібно для функціонування Інституту. Забрати цей корпус - це закриття провідного Інституту в галузі біології, фізіології. В цьому корпусі проводяться міжнародні конференції, там працювала купа майбутніх нобелевських лауреатів. В ньому були зроблені світового рівня відкриття, наприклад, створена система перфузії клітини”, - говорить Досенко. 

Інститут фізіології
Сьогодні з цього приводу в інституті відбудеться вчена Рада, очікується, що Інститут та НАН дадуть негативну відповідь МВС.

На цю тему:
 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]