Аваков опосередковано підтвердив що задоволений фальсифікацією справи Шеремета

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков каже, що за понад рік з моменту арешту підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета його ставлення до цієї справи мало змінилося.

Так, в інтерв'ю на телеканалі «1+1», він пояснив, що процедура суду полягає в тому, що обвинувачених можуть як зробити висновок, так і виправдати, але його думка про справу не змінилося з дня вручення звинувачення, зазначає ZN.ua.

Зокрема, у Авакова запитали, чи знайде він слова до Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яні Дугар, якщо їх звільнить суд.

"А це змагальна процедура (суд - ред.). Що тут такого, якщо їх (обвинувачених - ред.) Звільнять... Національна поліція разом з прокуратурою підготувала звинувачення. На це звинувачення треба відповісти. Далі буде рішення суду. Суд повинен винести вердикт винні чи ні. Невинні - значить помилилося звинувачення. Є процедура відповідних санкцій. Якщо винні - вони повинні понести покарання. Але я найменше хочу, щоб це було рішення (суду - ред.), що ігнорує факти, доцільність політична або ще якась -то», - заявив глава МВС.

«Хочете моя думка? Міністр не повинен коментувати поки йде процес. Моя думка мало змінювалося з тих пір (коли були вручені звинувачення - ред.) ", - додав Аваков.


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]