Бійка під Радою: у МВС кажуть, що на поліцію нападали з бензопилами та сокирами

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Внаслідок сутичок під Верховною Радою постраждало 16 осіб.

Про це інформує прес-служба МВС.

“Під час проведення заходів, на виконання доручення Генпрокуратури, з розшуку та затримання громадянина М. Саакашвілі сьогодні вранці на площі Конституції між правоохоронцями та мешканцями наметового містечка біля будинку парламенту виникла сутичка. Результатом перешкоджанню законних дій поліцейських стала госпіталізація 14-ти співробітників Нацполіції, а також двох цивільних осіб. За попередніми висновками медиків, у потерпілих закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку, переломи та забої кінцівок тощо. Усі протиправні дії осіб, які з палицями, сокирами та бензопилами перешкоджали законним діям поліцейських, – задокументовані. Їм буде надана правова кваліфікація”, - йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Як повідомлє Укрінформ, вранці  6 грудня під Верховною Радою сталися сутички між прихильниками екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, та правоохоронцями. Правоохоронці намагалися знайти Саакашвілі у наметовому містечку, аби вручити підозру і виклик на допит. За словами колишнього одеського губернатора, його "вивели" перед самим приїздом силовиків. Згодом Саакашвілі заявив пресі, що згоден "прийняти" слідчих у наметі, але лише після того, як вони покажуть йому дипломи про юридичну освіту. За словами Саакашвілі, сам він іти до слідчого по підозру "не збирається". І взагалі "не визнає" Юрія Луценка генпрокурором, бо той не має профільної освіти.

У вівторок, 5 грудня, правоохоронці зранку провели обшук у помешканні Саакашвілі на вулиці Костьольній, після чого затримали політика.

Водночас прихильники Саакашвілі перешкоджали проїзду мікроавтобуса із Саакашвілі. Вони розбили вікна в мікроавтобусі, витягли Саакашвілі з машини, і він разом з людьми пішов до Верховної Ради.

За даними СБУ, Саакашвілі було затримано в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 256 Кримінального кодексу України (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності). Його оголошено в розшук, який доручено провести підрозділам Національної поліції і СБУ.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що фінансування акцій Саакашвілі здійснював український бізнесмен-втікач Сергій Курченко, який, зокрема, передав для "Руху нових сил" півмільйона доларів.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]