Більшість міністрів уряду Великої Британії вимагають відставки Терези Мей

|
Версия для печатиВерсия для печати

Більшість міністрів уряду Великої Британії вимагають відставки прем'єр-міністра Терези Мей і хочуть замінити її віце-прем'єром Девідом Лідінгтоном.

Про це повідомляє The Times.

Міністри у суботу провели серію приватних телефонних розмов і погодилися, що прем'єрка повинна оголосити про свою відставку, попереджаючи, що вона стала "токсичною і безладною" фігурою, чиї судження "пішли на спад".

Видання повідомляє, що журналісти розмовляли з 11 міністрами, які підтвердили, що хочуть, щоб прем'єр-міністр поступилася своєю посадою комусь іншому.

Міністри планують зустрітися з Мей в понеділок на засіданні уряду і вимагатимуть, щоб вона оголосила про свою відстаку. Якщо вона відмовиться, вони будуть погрожувати масовою відставкою або публічно вимагатимуть її відставки.

Щонайменше, шість міністрів підтримують призначення Лідінгтона, де-факто заступника прем'єр-міністра. Він повинен завершити процес Brexit, а восени звільнити крісло глави уряду, щоб провести повноцінні вибори прем'єра.

Лідінгтона підтримують міністри Грег Кларк, Ембер Радд і Девід Гаук. Міністр фінансів Філіп Хаммонд також вважає, що Лідінгтон повинен зайняти посаду, якщо Мей відмовиться на цьому тижні шукати новий консенсус щодо угоди про Brexit.

Видання зазначає, що міністр внутрішніх справ Саджид Джавід погодився призупинити свої амбіції щодо посади прем'єра до осені, щоб розчистити шлях для Лідінгтона.

Лідінгтон, судячи з усього, не наполягає на вищій посаді, але готовий зайняти її, якщо буде рішення уряду.

Однак деякі міністри пропонують замість Мей Майкла Гоува або Джеремі Ханта. Глава МЗС Хант не підтримує Лідінгтона, тому що вважає, що той укладе угоду з лейбористами, щоб привести Британію в постійний митний союз з ЄС.

Видання також зазначає, що останнім часом зростає занепокоєння з приводу психічної і фізичної стійкості Мей.

Чиновники в парламенті були так стурбовані станом прем'єра, що розробили протокол для її вивезення з Палати громад, якщо їй стане зле під час виступу.

Нагадаємо, ЄС погодився перенести вихід Британії на 22 травня, якщо британський парламент наступного тижня проголосує за угоду про Brexit.

Якщо ж Палата громад не зможе проголосувати або втретє відхилить угоду, Британія отримає час до 12 квітня, щоби обрати, як вона діятиме далі.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com