Більшість молодих росіян хочуть покинути РФ назавжди (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Більше половини росіян у віці 18-24 роки хочуть назавжди емігрувати з країни.

Такі результати опитування соцслужби "Левада-центр".

Згідно з дослідженням, проведеним у вересні 2019 року, 53% опитаних молодих росіян висловили бажання переїхати за кордон на постійне місце проживання.

Це рекордний показник з 2009 року, і він різко підвищився за останній час. Ще в травні поточного року всього 37% молоді бажали мешкати в іншій країни.

Серед старших вікових груп бажання виїхати з Росії набагато нижче. Причому, чим старші люди, тим менше прагнення емігрувати.

Головною причиною бажання переїзду респонденти назвали занепокоєння за майбутнє дітей (45%), на другому і третьому місцях економічна ситуація (40%) і політична обстановка (33%).

При цьому 73% тих, хто мріє виїхати, не схвалюють діяльність президента Росії Володимира Путіна. В середньому по країні цей показник становить 54%.

Дослідження проводилося з 26 вересня до 2 жовтня, опитані 1600 осіб. Статистична похибка сягає 3,4%

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]