Більше половини українців вірять, що 2018 рік, буде кращий за 2017

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Порівняно з минулим роком, опитані українці оптимістичніше дивляться у майбутнє: значущо зросла частка респондентів, які вважають, що прийдешній рік буде кращим, ніж минулий і зменшилась частка тих, хто навпаки вважає, що наступний рік буде гіршим

Такі дані опублікувала Kantar TNS Online Track - представник світового лідера в галузі маркетингових досліджень – компанії TNS..

Сумарна частка  респондентів, які вважають, що Новий рік буде для них кращим – 54%. Протилежну думку має 23%.

Для більшості респондентів Новий рік є приводом зібратись усією родиною (так відповіли 49% респондентів).

41% пов’язує свято з нагодою порадувати подарунками рідних та близьких, 39% — з можливістю весело провести час з друзями. Для більше ніж третини опитаних (38%) – це привід замислитись над своїм життям, тим, що зроблено.

NY2

Порівняно з минулим роком, значущо зросла частка тих, для кого Новий рік асоціюється з нагодою кардинально змінити своє життя (+5%) та смачною їжею (+7%). Зменшилась частка тих, хто вбачає у святкуванні Нового року привід зібратися родинним колом (-5%).

Жителі Заходу значущо рідше, за вибірку в цілому, пов’язують з Новим роком можливість смачно поїсти (13%). Молодь частіше за вибірку відчуває себе самотньо у Новий рік (9%).

Більшість респондентів будуть прикрашати домівку новорічною ялинкою. Тільки 12% не планують ставити ялинку або використовувати декор з її елементами.

Найчастіше збираються прикрасити оселю штучною ялинкою (43%), близько третини (32%) планує поставити живу ялинку, а 17% — її гілля. Штучне ялинкове гілля, вінки, гірлянди мають радувати 3% опитаних.

NY3

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]