Бізнес очікує долар по 30 грн та відчуває потребу у нових працівниках, — НБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відповідно до останнього опитування бізнесу, яке провів Національний банк України, більшість підприємств очікують пожвавлення економічної діяльності, а також планують наймати на роботу нових працівників.

Також, опитані Нацбанком підприємства очікують збільшити обсяги виготовлення товарів та послуг.

«Третина респондентів очікує, що обсяги виробництва зростатимуть, а кожне друге підприємство вважає, що вони принаймні залишаться на поточному рівні. Позитивні очікування спостерігаються протягом одинадцяти кварталів поспіль», — повідомляють у Нацбанку.

Там зазначають, що більшість підприємств вважають, що ціни у 2019 році зростуть на 9,5%. Найбільше на ріст цін впливатиме зростання курсу валют. Так, підприємці очікують, що курс долара в Україні наприкінці 2019 року зросте до 30 гривень за долар (раніше бізнес очікував зростання курсу до 29,6 гривні).

«Бізнес, за винятком підприємств енерго- та водопостачання і сільського господарства, також очікує збільшення кількості своїх працівників. Найбільшу потребу у створенні нових робочих місць відчувають компанії зі Львівської та Тернопільської областей», — повідомили у Нацбанку.

Опитування проводилося з 05 листопада по 04 грудня 2018 року. В опитуванні взяли участь 675 підприємств із 22 регіонів країни (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, а також Донецької і Луганської областей), які представляють економіку за основними видами діяльності.

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com