Багато скарг: НКРЕКП перевірить 26 операторів газорозподільних мереж

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові виїзні перевірки 26 компаній-операторів газорозподільних мереж за зверненнями споживачів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні комісії 24 листопада.

Рішення обумовлене надходженням великої кількості скарг на неврахування показників приладів обліку газу.

Так, буде перевірене дотримання ліцензійних умов компаніями Вінницягаз, Волиньгаз, Дніпрогаз, Дніпропетровськгаз, Донецькоблгаз, Житомиргаз, Запоріжгаз, Івано-Франківськгаз, Київоблгаз, Кіровоградгаз, Кременчукгаз, Криворіжгаз, Лубнигаз.

Перевірять також Львівгаз, Маріупільгаз, Миколаївгаз, Одесагаз, Полтавагаз, Рівнегаз, Сумигаз, Харківгаз, Харківміськгаз, Херсонгаз. Хмельницькгаз, Чернівцігаз і Чернігівгаз.

Як повідомлялося, 3 листопада НКРЕКП вирішила провести перевірки 25 регіональних газорозподільних компаній через велику кількість скарг на ці компанії (неврахування обсягів споживання газу, відсутність корегування показників).

На фото: агент російських спецслужб Дмитро Фірташ контролює переважну більшість облгазів в Україні, за допомогою яких розкрадається державний бюджет. Проте про націоналізацію стратегічно важливих активів поки не йдеться

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]