Bayer відкрив найкрупниший насіннєвий завод в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сьогодні 5 вересня офіційно відкрили завод Bayer з доробки насіння кукурудзи в с. Почуйки Житомирської області.

Про це повідомляє кореспондент Latifundist.com з церемонії відкриття.

Раніше територія, на якій звели сучасне підприємство, належала компанії «Ерідон». Потім продана Monsanto, а після операції останньої з Bayer, стала власністю компанії Bayer.

«Новий завод буде одним з найбільш потужних в Європі і найпотужнішим в Україні. У його будівництво інвестовано $200 млн », — зазначив віце-президент з виробництва і постачання, член виконавчого комітету підрозділу Crop Science компанії Bayer Дірк Бакгаус (Dirk Backhaus).

Генпідрядником в будівництві була компанія «Ерідон-Буд». Завод побудований на території в 35 га.

Власник компанії «Ерідон» Сергій Кролевець в ексклюзивному коментарі Latifundist.com повідомив, що в регіоні будуть створені нові 150 робочих місць.

«Для регіону будівництво насіннєвого заводу означає, що тут будуть створені нові 150 робочих місць. Це інвестиції в село, це перспектива для розвитку не тільки цього села, а й всього району, Житомирської області. На цьому заводі працюватимуть, як місцеві люди так і приїжджі. Я не думаю, що в селі можна знайти 150 професійних працівників», — підкреслив він.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]