Бельгійський вірусолог застерігає старше покоління від спілкування з онуками

|
Версия для печатиВерсия для печати

Як повідомляє Укрінформ, про це сьогодні з посиланням на заяву провідного вірусолога Бельгії Стівена Ван Гухта (Steven Van Gucht) розповідає бельгійське видання VRT.

«Визнаю, це важке послання. Але величезний обсяг вірусу обертається у нашому суспільстві. Від одного до п’яти відсотків населення мають прихований вірус, але водночас можуть його поширювати. Підлітки можуть мати вірус, який не матиме проявів, і їх спілкування з дідусями та бабусями може піддавати цих старших людей ризику. Те, що ми зробимо зараз, може виявитися вирішальним. Адже вже за два тижні всі ліжка в реанімаціях можуть бути заповнені», - заявив вірусолог.

Він зауважив, що ризик підвищився зараз, після того, як у зв’язку із обмежувальними заходами в Бельгії на кілька днів були продовжені шкільні канікули, що надає більше можливостей для спілкування людей молодшого віку і старшого покоління.

За словами Стівена Ван Гухта, вже зараз у відділеннях інтенсивної терапії по усій Бельгії знаходяться 757 важких пацієнтів з коронавірусом. Ця кількість, за темпами поширення хвороби, зараз подвоюється кожні вісім днів. Тож, якщо не змінити ситуацію, вже за два таких цикли кількість людей, що потребують реанімаційної допомоги, перевищить 2000 – але саме таку кількість спеціалізованих ліжок для критичної допомоги мають всі лікарні країни.

За даними, які наводить VRT, лише вчора, у неділю, до бельгійських лікарень були госпіталізовані 507 нових людей з коронавірусом, що довело загальну кількість пацієнтів з таким діагнозом до 4 827 осіб. З них 757 знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії, 384 – підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Бельгія, разом із Чеською Республікою, посіла сумне «лідерство» у темпах поширення другої хвилі коронавірусу в Європі: протягом минулих двох тижнів кількість інфікованих COVID-19 на кожні 100 000 населення в країні перевищувала 1200 осіб.

З понеділка в країні закриті кафе і ресторани, заборонені спортивні змагання та розважальні заходи, введено обов’язковий масковий режим на вулицях. За рішенням місцевої влади Брюсселя всі магазини мають припиняти роботу з 8-ї вечора, в столиці Бельгії запроваджена комендантська година з 22.00 до 6.00 ранку.

У світі станом на ранок 26 жовтня зафіксували 43 346 266 випадків COVID-19. При цьому 31 905 019 осіб одужало, 1 159 093 пацієнти померли.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com