Безготівкові розрахунки в Україні зросли на третину, — Нацбанк

|
Версия для печатиВерсия для печати

Безготівкові розрахунки за три квартали поточного року виросли на 29,5% за кількістю операцій і на 41,6% по грошах в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Такі дані оприлюднила прес-служба Національний банк України. Детальну статистику безготівкових платежів за III квартал цього року НБУ представив у вигляді інфографіки.

 

У III кварталі частина безготівкових розрахунків в загальному обсязі операцій з використанням платіжних карт склала 38,6% (у порівнянні з початком року це 3,1% -ве зростання). Загальна кількість операцій з використанням карт українських банків за три квартали склало 2,22 млрд штук, а обсяг посилання - 1 458 млрд грн.

За три квартали зросла і кількість компаній, які пропонують клієнтам можливість безготівкового розрахунку - на 13,1% до 165 000.

Що цікаво, найбільша частка безготівкових платежів з використанням карт припадає на інтернет (якщо вважати в грошах) - 39%. Якщо ж рахувати за кількістю транзакцій - в лідерах розрахунки в торговельних мережах - 52,4%.

 

Минулого тижня компанія Google офіційно оголосила про старт роботи в Україні сервісу безготівкових розрахунків Android Pay. 

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или пе