Близько 100 люстрованих прокурорів можуть поновити на посаді

|
Версия для печатиВерсия для печати

Близько ста люстрованих прокурорів керівного складу можуть поновити на посадах за рішеннями Окружного адмінсуду Києва.

Про це LB.ua повідомило джерело в судовій системі.

Зокрема, деякі позови перебувають на розгляді суду з 2014 року. Провадження у них були припинені, оскільки суди першої інстанції очікували рішення Конституційного Суду з приводу закону про люстрацію.

За словами співрозмовника, серед тих, хто радше за все буде поновлений на посаді, - два колишніх заступники генпрокурора часів Віктора Януковича - Юрій Дьомін (як пишуть ЗМІ, він є сином ексгенпрокурора Михайла Потебенька і колишнім ректором Національної академії прокуратури) і Михайло Гаврилюк.

Нагадаємо, 11 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва повернув посади заступника прокурора в Харківській області Дмитру Кавуну і старшому прокурору головного управління нагляду Олегу Кіперу, яких люстрували в 2014 році.

Суд також вирішив стягнути з ГПУ на їхню користь середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 805 тис 289 грн 96 коп.

За аналогією з цими рішеннями, найближчим часом будуть прийняті рішення стосовно інших прокурорів, які оскаржили своє звільнення за законом про люстрацію.

Раніше повідомляли про поновлення на посаді колишнього першого заступника генерального прокурора Миколи Голомші, який також був люстрований.

Юрий Дьомин и Михаил Гаврилюк (справа). Фото: колаж LB.ua

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com