Близько 3 млн росіян не можуть виїхати за кордон через борги

|
Версия для печатиВерсия для печати

Перед травневими святами виїхати за кордон не зможуть близько 3 млн росіян.

Про це повідомляють російські «Известия», з посиланням на Федеральну службу судових приставів (ФССП). Всього в I кварталі невиїзними виявлялися 4,4 млн громадян, що в півтора рази більше, ніж роком раніше. У ФССП динаміку пояснили тим, що кількість виконавчих документів, що надходять до служби, стає дедалі більше. До того ж міра дуже ефективна: тільки в січні-березні росіяни оплатили борги на загальну суму в 19 млрд рублів, що на 6,1 млрд більше, ніж рік тому. За словами експертів, до збільшення числа невиїзних призводить в тому числі зростання закредитованості громадян. Втім, у боржників все одно є легальна можливість для від'їзду за кордон через Білорусію.

В середньому в I кварталі цього року кордон закривався для 4,4 млн боржників. Їх число постійно зростає четвертий рік поспіль, це випливає з статистики ФССП.

До квітня цього року громадяни погасили борги на загальну суму в 19 млрд рублів, і за станом на перше число місяця виїхати з Росії не можуть близько 3 млн осіб. Роком раніше неплатники повернули 12,9 млрд рублів.

Невиїзними можуть стати громадяни, які заборгували понад 10 тис. рублів. Це стосується неплатежів по кредитах, податках, аліментах, штрафах за порушення правил дорожнього руху, послуги ЖКГ і т.д.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com