Bloomberg оприлюднив рейтинг 25 найбагатших сімей світу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видання Bloomberg опублікувало свій щорічний рейтинг 25 найбагатших сімей світу.

Про це повідомляє Громадське ТВ.

На першій сходинці, як і рік тому, опинилася родина Уолтонів — власники 50% акцій мережі супермаркетів Walmart. Їхні статки зросли на 39 мільярдів за рік й сягнули 190,5 мільярда доларів. Так, протягом останніх 12 місяців доходи Уолтонів зростали на 70 тисяч доларів за хвилину, на 4 мільйони на годину і на 100 мільйонів на день.

Друге місце у рейтингу найзаможніших сімей світу посіли спадкоємці засновника кондитерської компанії Mars Френка Марса. За за рік вони заробили 37 мільярдів доларів, збільшивши обсяг своїх заощаджень до 126,5 мільярда доларів.

На третій сходинці рейтингу опинилися сини засновника Koch Industries Фреда Коха, творця нового методу виробництва бензину. Він заснував свій бізнес у сфері хімічної та нафтової промисловості у 1940 році, а на сьогодні сини розширили його у 2600 разів у порівнянні з початковими показниками. За останній рік статки братів Чарльза і Девіда Кохів збільшилося на 25 мільярдів і склали 125 мільярдів доларів. Сучасна Koch Industries займається дуже широким спектром напрямків діяльності: від виробництва полімерів до екологічних програм і скотарства.

Четверту позицію у рейтингу посіли представники правлячої династії Саудівської Аравії Аль-Саудів. Статки цієї сім’ї оцінюють у 100 мільярдів доларів.

П’ятою серед найбагатших родин стали власники парфумерного дому Chanel брати Ален і Жерар Вертхаймери, статки яких становить 57,6 мільярда доларів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com