Бойовикі приховують факти смертей від Covid-19 на окупованих територіях

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Через засоби масової інформації окупанти переконують місцеве населення, що на території «ЛНР» хворих на коронавірус немає. Приховують вони і кількість пацієнтів, які перебувають в інфекційних відділеннях лікарень з високою температурою.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Самі ж мешканці окупованої Луганщини розповідають, що померлих з діагнозами гострого респіраторного захворювання є чимало. А в аптеках натомість взагалі відсутні захисні маски і противірусні препарати.

За інформацією СБУ, на цей момент у Луганську та Кадіївці померло 13 осіб з симптомами COVID-19. Але місцеве населення не володіє достовірною інформацією про ситуацію в регіоні.

Хоча, за оперативними даними, хворих на ГРЗ на тимчасово окупованих територіях нараховується близько 10 тисяч. Більшість з них не отримує належної медичної допомоги у лікарнях.

Водночас терористи кинули всі сили, щоб вірус не поширився саме серед їхнього військового контингенту.

Проти ватажків так званої «ЛНР» за матеріалами Служби безпеки України прокуратура вже зареєструвала кримінальне провадження за приховувавння фактів захворювання на COVID-19. Досудове слідство доручено слідчим ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com