Борис Джонсон незабаром після отруєння Скрипалів зустрічався з ексагентом КДБ — The Guardian

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон в 2018 році, незабаром після отруєння сім'ї Скрипалів, зустрічався на вечірці з колишнім агентом КДБ, нині бізнесменом Олександром Лебедєвим.

Про це повідомляє The Guardian.

«Борис Джонсон зустрічався з колишнім агентом КДБ під час вельми сумнівної поїздки на вечірку через два дні після відвідування саміту НАТО на високому рівні, порядок денний якого бул зосереджений на Росії», - йдеться в повідомленні.

Під колишнім агентом КДБ газета має на увазі російського мільярдера Олександра Лебедєва, нинішнього власника британських газет Independent та Evening Standard.

Джонсон, який у 2018-му був міністром закордонних справ, зустрівся з Лебедєвим після саміту глав МЗС у Брюсселі, організованого після отруєння колишнього російського агента Сергія Скрипаля. Згідно з інформацією видання, після саміту Джонсон без особистої охорони відправився в Італію на вечірку Євгенія Лебедєва - сина Олександра Лебедєва.

Про зустрічі стало відомо ще в липні 2019 року, однак Лебедєв-старший досі це заперечував. Тепер же представник бізнесмена визнав, що зустріч відбулася на вечірці: «Він (Олександр Лебедєв - ред.) часто їздить в Італію з сином. Він часто буває в Європі і за ці роки познайомився там практично з усіма друзями Євгенія. Так що в цій зустрічі немає нічого незвичайного».

Як зазначає видання, невідомо, про що йшла мова і як довго тривала зустріч Лебедєва з Джонсоном. Коли журналісти попросили прояснити ситуацію, на Даунінг-стріт відмовилися від коментарів.

Колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію 5 березня 2018 року виявили в несвідомому стані в британському Солсбері і госпіталізували з отруєнням невідомою речовиною, яке згодом ідентифікували як нервово-паралітичний реагент «Новачок» російського походження.

5 вересня прокуратура Британії назвала імена двох росіян, підозрюваних у спробі замаху на Скрипалів. Британська розвідка встановила, що підозрювані - «Олександр Петров» (справжнє ім'я Олександр Мишкін) і «Руслан Боширов» (справжнє ім'я Анатолій Чепіга) - є офіцерами ГРУ.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]