Брат Найєма заявив, що не буде захищати підозрюваного у справі Шеремета

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Адвокат Масі Найєм заявив, що не буде захищати підозрюваного у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка через те, що він був другом Шеремета, тому є зацікавленою особою.

Про це він сказав у коментарі hromadske.

«Наша компанія не може представляти інтереси підозрюваних у цій справі у зв'язку з тим, що у нас є конфлікт інтересів, бо Павло Шеремет був мій друг. Тому я не можу, на жаль, ані в цій справі, ані справі по Інні «Пумі» захищати їх», — сказав Найєм.

Він додав, що у підозрюваних є адвокати, до яких долучаться ще адвокати.

Також в адвокатському об`єднанні «Міллер», засновником та юристом якого є Масі Найєм, повідомили у Facebook, що їхні юристи не захищатимуть підозрюваних у справі вбивства Павла Шеремета.

У компанії додали, що адвокати «Міллер» не входили у справу на стороні захисту, а лише забезпечили дотримання закону під час обшуків у Андрія Антоненка. Він звернувся до компанії за правовою допомогою під час обшуку та вручення йому підозри.

«На цьому участь адвокатів «Міллер» у справі вбивства Павла Шеремета вичерпано і є неможливою у подальшому», — додали у компанії.

Сам Найєм зазначив, що був знайомий із Riffmaster'ом

«Бачилися з ним вперше, коли у Новгородському воювали. Він приїжджав навіть в Авдіївську промзону, коли ми там воювали. Я бачив його виключно з гітарою. Я взагалі зараз вперше дізнався, що він був військовослужбовцем. І якщо він військовослужбовець, то це ДБР. До чого тут поліція — є питання», — сказав адвокат

Також Найєм прокоментував обшуки в Антоненка.

«Шукали щось, що може вказувати на його причетність до того, що йому вручали як підозру. На мою думку, те, що ми бачили, трохи дивно. Наприклад, у квартирі він живе в одній кімнаті з донькою, сином і дружиною. Це комунальна квартира з трьома кімнатами, але обшуки проводили лише в одній», — розповів адвокат.

«Аргумент»


В тему:

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com