Бундестаг з'ясує, чи був депутат від АдН пов'язаний з Росією

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Німецький парламент розслідує, чи мав депутат від правопопулістської партії "Альтернативи для Німеччини" Маркус Фронмаєр зв'язки к Кремлем. Сам Фронмаєр відкидає всі обвинувачення.

Рада старійшин німецького парламенту повинна з'ясувати, чи були у депутата Бундестагу від правопопулістської партії "Альтернативи для Німеччини" (АдН) Маркуса Фронмаєра (Markus Frohnmaier) зв'язки з Росією, повідомляє Deutsche Welle  . "Чи відповідають звинувачення дійсності, має бути прояснено на рівні ради старійшин", - заявив заступник голови парламенту соціал-демократ Томас Опперманн (Thomas Oppermann) в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, яке вийшло в неділю, 7 квітня. На думку Опперманна, Фронмаєр повинен був стати для Кремля "лазівкою", що відкриває доступ "до інституту Бундестагу, а не тільки до АдН".

Раніше німецьке видання Der Spiegel повідомило, що Росія нібито робила масштабні спроби впливати на німецьких політиків, особливо з партії "Альтернатива для Німеччини". За даними видання, напередодні виборів в Бундестаг у 2017 році Москвою розроблявся програмний документ про заходи, націлені на дестабілізацію в Євросоюзі і посилення пропаганди на підтримку російських інтересів.

За даними Der Spiegel, документ був направлений електронною поштою одному з високопоставлених представників адміністрації президента РФ 3 квітня 2017 року. В ньому пропонувалось надати підтримку Фронмайеру, який вже тоді відрізнявся проросійськими поглядами. Автори документа високо оцінювали шанси Фронмайера на успіх на виборах. Видання наголошує, що в матеріалах нібито з адміністрації президента Росії Володимира Путіна Фронмаєр ще до його обрання в парламент характеризувався як майбутній депутат, "який буде знаходитися під абсолютним контролем".

Один з колишніх високопоставлених співробітників німецької розвідки в інтерв'ю Der Spiegel і ZDF назвав цей програмний документ достовірним, з огляду на його характер і структуру. Він також зазначив, що вже бачив схожі документи, які, за його словами, укладаються в стратегію Росії, спрямовану на ослаблення Євросоюзу.

Сам Фронмаєр заявив через свого адвоката, що йому не відомо про існування документу. Він ніколи не просив "фінансової або медійної підтримки в російських політичних, економічних чи громадянських колах", заявив депутат, передає агенція AFP.

Раніше Маркус Фронмаєр потрапив у поле зору Федерального відомства з охорони конституції (BfV). Його колишнього консультанта Мануеля Оксенрайтера (Manuel Ochsenreiter) підозрюють в організації підпалу угорського центру в Ужгороді , який було скоєно в лютому минулого року. 


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю в Україні короткочасні дощі, на півдні до +28°С
19:08
Міністр-кримінальник Сольський подав заяву про відставку
18:03
Автівки на потреби армії: який транспорт можуть забрати
16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]