Бюджет-2020: Кабмін запропонував збільшити витрати на оборону і нацбезпеку до 5,4% від ВВП

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді виділити 245,8 млрд гривень, або 5,4% ВВП, на національну безпеку й оборону в 2020 році.

Про це йдеться в пояснювальній записці до законопроекту про державний бюджет на 2020 рік (№2000), зареєстрованому в Раді 15 вересня.

В тому числі, 207,8 млрд гривень - видатки за бюджетними програмами Міністерства оборони та інших суб'єктів сектору безпеки й оборони (з них по загальному фонду - 194,8 млрд гривень, що на рівні 2019 року з урахуванням рішень Кабміну про передачу бюджетних призначень); 10 млрд гривень - державні гарантії; 28 млрд гривень - додаткові видатки із загального фонду за бюджетною програмою Ради національної безпеки й оборони "Нерозподілені витрати на національну безпеку й оборону", які буде розподілено окремо за рішенням РНБО.

Видатки за загальним фондом планується спрямувати, зокрема: на грошове забезпечення і зарплату (з нарахуваннями) - 127 млрд гривень; медикаменти та перев'язувальні матеріали - 587,6 млн гривень; харчування - 4,6 млрд гривень; оплату комунальних послуг та енергоносіїв - 4,4 млрд гривень; створення, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння і військової (спеціальної) техніки - 29,8 млрд гривень; виплату одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), інвалідності чи часткової втрати працездатності та інші соцвиплати - 4,3 млрд гривень; будівництво (придбання) житла - 1,8 млрд гривень.

Нагадаємо, що держбюджет-2019 передбачає витрати на обороноздатність на рівні 210 млрд гривень.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com