CBOS: 43% поляків відчувають до українців симпатію

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У порівнянні з даними за 2020 рік, позитивне ставлення до українців минулого року зросло у Польщі на 8% (з 35% у 2020 році до 43% у 2021 році)

 
Центр опитування суспільної думки CBOS опублікував результати останніх доліджень, з яких випливає, що 43% поляків відчувають до українців симпатію, 26% мають нейтральне ставлення, і стільки ж, 26% – негативне, передає Polskie Radio.
 

У порівнянні з даними за 2020 рік, позитивне ставлення до українців зросло у Польщі минулого року на 8% (з 35% у 2020 році до 43% у 2021 році). «Це може бути пов’язане із тим, що дедалі більше поляків мають контакт з українцями, котрі працюють в Польщі, – пояснює віцедиректор Осередку східних досліджень Войцєх Кононьчук. – Майже 1,5-мільйонна міграція з України вплинула на соціоекономічну карту Польщі, українці є невід’ємним елементом польських міст».

Як каже експерт у розмові з порталом TVP Info, «у Польщі із симпатією ставляться до українців, так само, в Україні симпатизують полякам, про що свідчить вибір Анджея Дуди на найпопулярнішого закордонного лідера. Між нашими народами виникають різниці, але останні серйозні розбіжності думок були 2016 року».

CBOS повідомляє, що паралельно зі зростанням рівня симпатії до українців, падає рівень негативного ставлення польського суспільства до цієї національності. 2021 року негативне ставлення до українців відчувало 26% респондентів, тим часом у 1993 році свою антипатію до українського народу декларувало 65% поляків.

Як наголошує Войцєх Кононьчук, в Україні поляки теж користуються симпатією і належать до народів, яких найбільше там люблять. На думку експерта, обидва народи зближує загроза з боку Росії та питання «Nord Stream 2».

«Аргумент»

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]