Через незаконну забудову Києво-Печерської лаври порушили справу

|
Версия для печатиВерсия для печати

На території заповідника за час оренди УПЦ МП побудували чимало об'єктів, деякі - з відхиленнями від отриманих дозволів. За цими фактами порушено кримінальну справу.

Про це інформувала заступник міністра культури Тамара Мазур під час прес-конференції 17 січня, повідомляє  Укрінформ.

"Багато чого було збудовано на території монастиря... Мусимо констатувати, що останніми роками інтенсивність забудови монастиря все-таки знизилася. Що стосується тих перетворень, які вже зроблені, нових квадратних метрів, які побудовані, то частина з них були побудовані на підставі дозволів, які були видані ще в попередні роки, частина з них збудовані з відхиленнями від тих дозволів, які були погоджені. На сьогоднішній день, за наявною у нас інформацією, є розпочате кримінальне провадження за всіма цими фактами, тому що окремі приміщення введені в експлуатацію, законних підстав для чого не було", - розповіла заступник міністра.
Читайте також: Головні цінності й мощі лаврських святих на місці — Мінкультури

Щодо того, чи стоїть питання про розірвання договору оренди з УПЦ МП через те, що були ці зміни, вона відповіла, що "наразі ні". "Але воно не стоїть не тому, що ми заперечуємо ці порушення, а тому, що, можливо, саме такого кроку від держави багато хто очікує, щоб почати якось неправильно реагувати. Держава не буде цього робити на теперішньому етапі", - сказала Мазур.

Як повідомляв Укрінформ, громадськість заявляє про те, що УПЦ МП незаконно побудувала у Київо-Печерській лаврі 20 тис. кв. метрів нерухомості.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com