Через технічні проблеми суд не зміг подивитися відео, де обвинувачений зізнався, як убивав Ноздровську

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шевченківський суд Києва відклав дослідження доказів у справі про вбивство Ірини Ноздровської.

Про це повідомляє «Судовий репортер» .

Прокурор надав суду конверт із відеозаписом слідчого експерименту за участі обвинуваченого Юрія Россошанського, на якому останній начебто визнає вину і показує слідчому, як убивав Ноздровську.

Адвокат Олексій Цибенко заявив, що подав до канцелярії суду клопотання про очевидну недопустимість доказу, а саме відео слідчого експерименту за участі Россошанського. Але суд це клопотання ще не бачив, тому його розглянуть пізніше.

Відео включили, але було настільки погано чути, що суд не міг його сприймати. Суддя Слободянюк повідомив, що наступного разу відео спробують подивитися з допомогою інших технічних засобів.

Захист пропонував спочатку досліджувати аудіозаписи і вже відібрав 8 файлів по 5 хвилин кожен, які начебто підтверджують вплив на Россошанського з боку керівників і посадових осіб поліції. Россошанський стверджує, що його змусили взяти вину на себе. Але суд вирішив, що спочатку слухатимуть усе, що пропонують прокурори, а потім те, що потрібно захисту. У матеріалах справи є розшифровка аудіозаписів, але суддя Слободянюк уточнив, що їх все одно слухатимуть.

Суддя підкреслив, що будуть досліджувати все, що потрібно сторонам, і питання тільки у порядку.

Попередньо відомо, що загальна тривалість аудіозаписів 87 тисяч хвилин. Россошанського прослуховували цілодобово протягом двох місяців. В якому обсязі їх дослідять поки що невідомо.

Засідання відклали на 10 березня.

1 січня 2018 року Ноздровську знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. Причиною смерті стали колото-різані рани на шиї.

У злочині звинуватили Юрія Россошанського — батька Дмитра Россошанського, який у 2015 році збив на смерть молодшу сестру Ірини. Остання займалась розслідуванням цієї справи і добивалась засудження винного. Россошанські є родичами Сергія Купрієнка, який 25 років очолював Вишгородський районний суд Київської області.

Родина Ірини Ноздровської вважає, що Россошанський її вбивав не один. Але про підозру більше нікому не повідомлялося.

У липні 2019 Апеляційний суд підтвердив вирок сину Россошанського – 7 років позбавлення волі. Але в листопаді 2019 року суд відпустив його на свободу за амністією. Чоловік пробув у в’язниці 3 роки і п’ять місяців.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]