Через технічні проблеми суд не зміг подивитися відео, де обвинувачений зізнався, як убивав Ноздровську

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шевченківський суд Києва відклав дослідження доказів у справі про вбивство Ірини Ноздровської.

Про це повідомляє «Судовий репортер» .

Прокурор надав суду конверт із відеозаписом слідчого експерименту за участі обвинуваченого Юрія Россошанського, на якому останній начебто визнає вину і показує слідчому, як убивав Ноздровську.

Адвокат Олексій Цибенко заявив, що подав до канцелярії суду клопотання про очевидну недопустимість доказу, а саме відео слідчого експерименту за участі Россошанського. Але суд це клопотання ще не бачив, тому його розглянуть пізніше.

Відео включили, але було настільки погано чути, що суд не міг його сприймати. Суддя Слободянюк повідомив, що наступного разу відео спробують подивитися з допомогою інших технічних засобів.

Захист пропонував спочатку досліджувати аудіозаписи і вже відібрав 8 файлів по 5 хвилин кожен, які начебто підтверджують вплив на Россошанського з боку керівників і посадових осіб поліції. Россошанський стверджує, що його змусили взяти вину на себе. Але суд вирішив, що спочатку слухатимуть усе, що пропонують прокурори, а потім те, що потрібно захисту. У матеріалах справи є розшифровка аудіозаписів, але суддя Слободянюк уточнив, що їх все одно слухатимуть.

Суддя підкреслив, що будуть досліджувати все, що потрібно сторонам, і питання тільки у порядку.

Попередньо відомо, що загальна тривалість аудіозаписів 87 тисяч хвилин. Россошанського прослуховували цілодобово протягом двох місяців. В якому обсязі їх дослідять поки що невідомо.

Засідання відклали на 10 березня.

1 січня 2018 року Ноздровську знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. Причиною смерті стали колото-різані рани на шиї.

У злочині звинуватили Юрія Россошанського — батька Дмитра Россошанського, який у 2015 році збив на смерть молодшу сестру Ірини. Остання займалась розслідуванням цієї справи і добивалась засудження винного. Россошанські є родичами Сергія Купрієнка, який 25 років очолював Вишгородський районний суд Київської області.

Родина Ірини Ноздровської вважає, що Россошанський її вбивав не один. Але про підозру більше нікому не повідомлялося.

У липні 2019 Апеляційний суд підтвердив вирок сину Россошанського – 7 років позбавлення волі. Але в листопаді 2019 року суд відпустив його на свободу за амністією. Чоловік пробув у в’язниці 3 роки і п’ять місяців.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com