Чиновники припинять вимагати від українців паперові довідки до кінця року - Шмигаль

|
Версия для печатиВерсия для печати

До кінця цього року в Україні введуть режим "paperless", за якого держоргани припинять вимагати від громадян паперові документи для отримання державних послуг.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні Ради розвитку громад і територій, повідомляє "Укрінформ".

"Нам потрібно продовжити роботу для того, щоб послуги, які ми будемо надавати громадянам, були легшими, зрозумілішими, швидшими. Тобто, "paper less", коли управління буде без паперів — це стратегія, які ініціював Президент України, і ми точно її реалізуємо до кінця цього року", - сказав Шмигаль.

Прем'єр-міністр додав, що влада також має намір завершити реформу децентралізації і забезпечити ефективний перерозподіл повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади на різних рівнях.

"Ми продовжуємо рухатися у напрямку завершення реформи, тому що Україна за дуже короткий період пройшла той шлях, який інші країни проходить десятиліттями", - сказав Шмигаль.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявляв про те, що Україна з 2021 почне входження в режим "paperless", коли державні органи припинять вимагати від громадян паперові довідки або інші документи для отримання державних послуг.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]