Число жертв коронавірусу в світі перевищило два мільйони

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Число людей, які загинули внаслідок нового коронавірусного захворювання COVID-19 у всьому світі, перевищило два мільйони, свідчать дані моніторингу американського Університету Джонза Гопкінза.

Загальна кількість зареєстрованих у світі випадків захворювання, за цими даними, перевищила 93,5 мільйони. Понад 51,5 мільйонів хворих уже видужали, зазначає  Радіо Свобода.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адганом Ґебреєсус закликав до того, щоб усі країни світу почали кампанії вакцинації протягом наступних ста днів.

За його словами, при цьому необхідно в першу чергу захистити вакцинацією працівників охорони здоров’я і тих, хто має вищий ризик захворіти.

Як переважно вважається, для досягнення так званого колективного імунітету, який допоміг би подолати пандемію, необхідно вакцинувати принаймні 70 відсотків від усього населення. Тим часом на цей час багато країн іще тільки починають свої кампанії вакцинації чи, як Україна, ще й не почали їх.

Наприклад, у США, в яких і виробляється значна частина вже схвалених до застосування вакцин, наразі щеплення зробили 11 мільйонам осіб – це лише близько трьох відсотків населення, – і то ще тільки першою з двох доз, необхідних для появи стійкого імунітету.

 

У Європейському союзі на цей час перед у щепленні веде Данія – там його темпи приблизно втричі швидші, ніж пересічно в ЄС, де вакцинацію почали 27 грудня. Але й у цій країні наразі прищеплено лише близько двох відсотків мешканців, теж тільки першою дозою.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com